Ogłoszenia parafialne

 

    Zapraszamy do naszej świątyni na nabożeństwa CZERWCOWE ku CZCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA, które w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie o godzinie 17.30 zaś w niedzielę i ŚWIĘTA o godzinie 16.00.

     W poniedziałek 10 czerwca przypada 7 rocznica święceń biskupich naszego WSPÓŁBRATA – ARCYBISKUPA TADEUSZA WOJDY. Będziemy modlić się w JEGO intencji podczas mszy świętej o godzinie 18.00. Osobę i posługę PASTERZA naszej ARCHIDIECEZJI polecamy WASZEJ pamięci modlitewnej.

     W dniach 11 – 12 czerwca będziemy przeżywać 37 rocznicę pobytu papieża ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II w GDYNI, SOPOCIE i GDAŃSKU.

     W najbliższą środę po mszy świętej wieczornej odprawimy ostatnie przed wakacjami nabożeństwo UWIELBIENIA przed NAJWŚIĘTSZYM SAKRAMENTEM.
Po nabożeństwie będą poświęcone i egzorcyzmowane: WODA, SÓL i OLEJ. Prosimy o ICH przyniesienie.

   Bardzo dziękujmy WSZYSTKIM parafianom i naszym PRZYJACIOŁOM za pomoc w utrzymaniu materialnym NASZEJ PARAFII i za wspieranie nowych inwestycji. Niech dobry Bóg za wszelkie przejawy sympatii i zaufania wobec nas – Pallotynów i naszej wspólnoty parafialnej, stokroć więcej Wam odpłaci!

    Przy zakrystii możemy nabyć prasę katolicką.

    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej parafii, które odprawimy bez długiego czasu oczekiwania. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie.

    Drodzy Przyjaciele! Sami nie możemy NIC z BOGIEM możemy wszystko. Niech ON przemienia nasze SERCA na wzór SWOJEGO SERCA – pełnego MIŁOŚCI wobec każdego CZŁOWIEKA! Szczęść WAM BOŻE!

ks. dr Radosław Bernard Herka SAC
proboszcz